Zostań wiedźminem! Czyli o soczewkach po raz kolejny.

Zostań wiedźminem! Czyli o soczewkach po raz kolejny.

Tym razem o soczewkach, które każdy szanujący się wiedźmin i kot powinien mieć w swojej kolekcji.

Wiedźmińskie soczewki

Soczewki Kolorowe ColourVue Cat Eyes

Specyfikacja:

  • Krzywizna 8.6/14mm
  • Dostępne w mocach od 0 do -6
  • Dostępne jako roczne lub trzymiesięczne soczewki kontaktowe

WYGLĄD

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne – po otwarciu paczki naszym oczom ukazały się intensywnie żółte (cała powierzchnia pokryta tym samym odcieniem) soczewki, czerń zapewniająca kocie spojrzenie również wyglądała niczego sobie. Kształt soczewki w pełni nas usatysfakcjonował.

KRYCIE

Szczerze mówiąc mimo intensywności kolorów soczewek trochę się obawiałam, że mój naturalny kolor będzie się wybijał, lub co gorsza zmiesza się z żółtym dając coś bardzo osobliwego. Na szczęście ani pierwsza, ani druga opcja się nie sprawdziła. Soczewki idealnie pokryły moje zielone oczy, utrzymując swój żółty kolor. Jedynie przy otworze na źrenicę minimalnie „wystawał” kolor moich oczu, ale widoczne było to dopiero przy dłuższym przyjrzeniu się.

WYGODA

Przy pierwszym założeniu oczy musiały się trochę przyzwyczaić, więc jak to zwykle bywa przy kolorowych soczewkach pierwsze kilka minut odczuwałam niewielki dyskomfort. Przez jakiś czas miałam również wrażenie, że na skraju pola widzenia dostrzegam żółtą obwódkę. Jednak po wstępnym „roznoszeniu” soczewek oba problemy znikły. Pojawił się natomiast inny. Soczewki się przekręcały, niestety dość często. Nie było to odczuwalne dla oka, jednak zdarzał się derp wiedźmin (\./) lub fatal error wiedźmin (-.|). Łatwo dawało się to naprawić, przekręcając soczewki na oku, jednak cały czas należało mieć to na uwadze.

Ocena
Wygląd: 9
Wygoda: 7
Krycie: 10

Link do soczewek (zamawialiśmy z tego sklepu i szczerze polecamy, bardzo szybka dostawa a soczewki z długim okresem ważności).

Soczewki jak najbardziej polecam. Pomimo tego, że trzeba co jakiś czas je poprawiać w ogólnym rozrachunku dają naprawdę dobry i widoczny efekt.

Poprzedni

Jokerowe soczewki

Następny

ColourVue Big Eyes Pretty Hazel

Dodaj komentarz

avatar