ColourVue Blizzard

ColourVue Blizzard

Soczewki Kolorowe ColourVue Blizzard

WYGLĄD

Na ten model trafiłam poszukując bardziej intensywnego kolorystycznie zamiennika dla soczewek ColourVue Solar Blue (recenzję możecie przeczytać tutaj: http://thepuddins.cosplaytime.pl/o-harleykowych-soczewkach-slow-kilka/) i nie zawiodłam się! ColourVue Blizzard okazały się mieć dużo większe krycie niż oczekiwałam, dzięki czemu całkowicie zakrywają mój naturalny kolor oczu. Odcień w rzeczywistości jest jasno błękitny, jednak nadal bardzo intensywny. Dzięki czarnym obwódkom i cieniowaniu optycznie powiększają tęczówkę. Zdecydowanie nie są to soczewki wyglądające naturalnie, jednak biorąc pod uwagę jakie mam dla nich zastosowanie, jestem w pełni zadowolona. Pod względem wyglądu, są to obecnie moje ulubione soczewki! 🙂

Harley Quinn from DC Rebirth

WYGODA

Soczewki sprawiały niewielki dyskomfort przy pierwszym założeniu, jednak gdy ułożyły się odpowiednio na oku problem zniknął. Obecnie podczas noszenia praktycznie nie czuć ich na oku i dopiero po kilku godzinach można zacząć odczuwać niewielki dyskomfort związany z wysychaniem oczu. Niestety soczewki są sprzedawane jedynie bez mocy, co może być kłopotliwe dla osób z wadami wzroku.

Ocena
Wygląd: 10
Wygoda: 7
Krycie: 10

Link: https://www.optykrozmus.pl/kolory-soczewek-kontaktowych/niebieskie-soczewki-kontaktowe/soczewki-kolorowe-colourvue-blizzard_.asp (zamawialiśmy z tego sklepu i szczerze polecamy, bardzo szybka dostawa a soczewki z długim okresem ważności)

Mavis Dracula from Hotel Transylvania

Poprzedni

ColourVue Big Eyes Pretty Hazel

Następny

ColourVue Glow Pink Jubilee

Dodaj komentarz

avatar