ColourVue Big Eyes Pretty Hazel

ColourVue Big Eyes Pretty Hazel

Soczewki Kontaktowe ColourVue Big Eyes Pretty Hazel

Specyfikacja:
• Krzywizna 8.6/14mm
• Dostępne w mocach
• 3-miesięczne soczewki kontaktowe

WYGLĄD

Już przy otwieraniu pudełka soczewki zapowiadały się bardzo dobrze – czekoladowy kolor, z ciemniejszym cieniowaniem i obwódką, która optycznie powiększa tęczówkę. Kolory są naprawdę intensywne i pięknie się prezentują jeszcze przed ubraniem.
Soczewki bardzo dobrze pokryły moje naturalnie zielone tęczówki, nie wybija się z nich mój kolor oczu. Na oku kolor soczewek jest zdecydowanie widoczny. Moje tęczówki wybijają się natomiast dość mocno na środku soczewki, w miejscu przeznaczonym na źrenicę, które jest spore. Dużym plusem jest fakt, że soczewki zdecydowanie spełniły swoją rolę jeśli chodzi o powiększanie oczu.

WYGODA

Jeśli chodzi o soczewki typu Big Eyes byłam bardzo sceptycznie nastawiona – moje pierwsze szkła tego typu były prawdziwie koszmarne w noszeniu i bardzo szybko się z nimi rozstałam. Na szczęście te soczewki nie podzieliły ich losu. Przy pierwszym założeniu początkowo dało się odczuwać lekki dyskomfort, jednak gdy oczy przyzwyczaiły się do soczewek praktycznie przestałam je czuć. Jedyny problem jaki sprawiły przy dłuższym noszeniu to lekkie wysychanie oczu (w sumie nie jestem pewna czy to do końca wina soczewek, a nie obecnej pory roku), co łatwo można zniwelować kroplami nawilżającymi.

Ocena
Wygląd: 10
Wygoda: 7
Krycie: 9

Link do soczewek (zamawialiśmy z tego sklepu i szczerze polecamy, bardzo szybka dostawa a soczewki z długim okresem ważności).

Poprzedni

Zostań wiedźminem! Czyli o soczewkach po raz kolejny.

Następny

ColourVue Blizzard

Dodaj komentarz

avatar