ColourVue Big Eyes Pretty Hazel [PL/ENG]
ColourVue Big Eyes Pretty Hazel [PL/ENG]

[PL] Soczewki Kontaktowe ColourVue Big Eyes Pretty Hazel

Specyfikacja:
• Krzywizna 8.6/14mm
• Dostępne w mocach
• 3-miesięczne soczewki kontaktowe
WYGLĄD

Już przy otwieraniu pudełka soczewki zapowiadały się bardzo dobrze – czekoladowy kolor, z ciemniejszym cieniowaniem i obwódką, która optycznie powiększa tęczówkę. Kolory są naprawdę intensywne i pięknie się prezentują jeszcze przed ubraniem.
Soczewki bardzo dobrze pokryły moje naturalnie zielone tęczówki, nie wybija się z nich mój kolor oczu. Na oku kolor soczewek jest zdecydowanie widoczny. Moje tęczówki wybijają się natomiast dość mocno na środku soczewki, w miejscu przeznaczonym na źrenicę, które jest spore. Dużym plusem jest fakt, że soczewki zdecydowanie spełniły swoją rolę jeśli chodzi o powiększanie oczu.

WYGODA

Jeśli chodzi o soczewki typu Big Eyes byłam bardzo sceptycznie nastawiona – moje pierwsze szkła tego typu były prawdziwie koszmarne w noszeniu i bardzo szybko się z nimi rozstałam. Na szczęście te soczewki nie podzieliły ich losu. Przy pierwszym założeniu początkowo dało się odczuwać lekki dyskomfort, jednak gdy oczy przyzwyczaiły się do soczewek praktycznie przestałam je czuć. Jedyny problem jaki sprawiły przy dłuższym noszeniu to lekkie wysychanie oczu (w sumie nie jestem pewna czy to do końca wina soczewek, a nie obecnej pory roku), co łatwo można zniwelować kroplami nawilżającymi.

Ocena
Wygląd: 10
Wygoda: 7
Krycie: 9
Link do soczewek: https://www.optykrozmus.pl/kolory-soczewek-kontaktowych/brazowe-soczewki-kontaktowe/soczewki-kontaktowe-colourvue-big-eyes-pretty-hazel_.asp (zamawialiśmy z tego sklepu i szczerze polecamy, bardzo szybka dostawa a soczewki z długim okresem ważności)

[ENG] ColourVue BigEyes Pretty Hazel Contact Lenses

LOOK

First good imression hits just after opening the box – chocolate like colour, with darker shading and rim, optically anlarging an iris. Colours are intensive and look good, even before wearing.
They covered my natural eye colour, green, very well, making it invisible. Lanses colour stayes as brown as before. My natural colour could be seen only in the middle „pupil area”. Big eyes effect is very visible.

COMFORT

I got problem with Big Eyes lanses before. I wasn’t very optimistic, but none of previous problems occuret. At first I felt a little discomfor, but after few moments I stoped feeling any lanses related sensations. Sometimes after long time my eyes got a bit dry but it doesn’t have to be caused by them.

Note
Look: 10
Comfort: 7
Link: https://www.optykrozmus.com/search/colourvue-bigeyes-pretty-hazel-contact-lenses_.asp

Dodane przez: ThePuddins' 0 Komentarzy